PAZARTESİ - CUMA: 08:00 - 19:00 PM

HAKKIMIZDA

Ges Dizayn olarak bizler, aydınlatmanın son teknoloji hali olan LED aydınlatmayı, dekorasyon ve tasarım ile birleştirmekteyiz.
HAKKIMIZDA

Ges Dizayn - Dekoratif Aydınlatma

“Lighting Emited Diodes” kısaltması LED, günümüz aydınlatma sistemleri arasından en çok tercih edilen ışıklandırma çeşididir. Kelimenin anlamı ise “ışık yayan diyot” olarak açıklanabilir. Daha detaylı haliyle; LED ışıkların, yarı iletken devre elemanlarından oluştuğu söylenebilir.

LED aydınlatma sistemleri günümüzde sadece aydınlatma amaçlı değil, dekor amaçlı da kullanılmaktadır. Ges Dizayn olarak bizler, aydınlatmanın son teknoloji hali olan LED aydınlatmayı, dekorasyon ve tasarım ile birleştirmekteyiz.

LED’li armatürlerin bu kadar çok reva görmesinin nedeni ise uzun ömürlü ve enerji tasarruflu olmalarıdır. İnsanlar, günlük hayatlarında birçok etkene bağlı olarak farklı rahatsızlıklar yaşayabilirler. Nasıl ki söz konusu sağlık olduğunda kalitesiz yaşam koşullarından uzak duruyorsanız, kalitesiz bir aydınlatmadan da uzak durmalısınız. İşte bu aşamada LED aydınlatma sitemleri ile Ges Dizayn, size bu ayrıcalığı sunuyor.

Çünkü LED aydınlatma sistemlerinin yaydığı ışık göz rahatsızlıklarına olanak vermediği gibi birçok stres sorununun da çözümü olarak ele alınıyor. LED aydınlatma sistemleri, Edison’un ampulü icat etmesinden sonraki üçüncü nesil ışık kaynakları olarak bilinirler. İlk nesil telli (flamanlı) aydınlatmalar, ikinci nesil floresanlar (gaz deşarjlı aydınlatmalar) ve üçüncü nesil LED aydınlatmalardır.

Yeni nesil olmasına rağmen eski nesil aydınlatmaların tahtına oturan LED aydınlatmalar, günümüzün aydınlatma sistemlerine öncülük etmektedirler. Tıpkı LED sistemler gibi, sizlere Ges Dizayn olarak yeni neslin farkını sunuyoruz.

Çalışmalarımız
Ges Dizayn - Dekoratif Aydınlatma

Mutlu Müşterilerimiz

ESTETİK

Kuruluşumuzun yıl dönümünde, aydınlatma ve dekorasyon eksikliğimizi uygun fiyat/kaliteli hizmet ile desteklediğiniz için teşekkür ederiz.

YARATICI

Güven veren ideal ortamı yaratma çabamıza ortak olarak, özel tasarım dekoratif aydınlatma ürünlerinizle aydınlanmaya devam ediyoruz! =)

KREATİF

Göz yormayan, dikkat dağıtmayan ve aynı zamanda estetik görünen; Mekan ile tamamen uyumlu dekoratif aydınlatma tasarımlarınız için teşekkürler.

MİNİMAL

Abartıya kaçmayan, amacına uygun ve sağlıklı bir görüntü ortaya çıktı. Hızlı sürecinizle kaliteli iletişiminiz ayrıca harikaydı.